مشاوره قبل از خرید آهن آلات

مشاوره قبل از خرید آهن آلات

آنچه در این مطلب میخوانید

اهمیت مشاوره قبل از خرید آهن آلات

در عصر ارتباطات و حضور بنگاه های دیجیتال در صنایع گوناگون برای انجام کسب و کار، خرید و فروش انواع محصولات، به صورت مدرن و اینترنتی در دنیای امروزی بیش از پیش در دنیای مجازی نمایانتر میشود. کشور ما هم خوشبختانه با داشتن دانش و تخصص های فراوان در این زمینه توانسته است خود را با دنیای مدرن تطبیق دهد و بسیاری از کسب کارها در میهن عزیزمان از حالت بنگاه های حضوری به بنگاه های اینترنتی یا دیجیتالی آنلاین تغییر رویه داده اند که یکی از این کسب و کارها، خرید و فروش آهن آلات میباشد. ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را درباره خرید آهن آلات به روش آنلاین، نکات قبل از خرید و… را با شما در میان بگذاریم. پس با آهن مهام همراه باشید.

نکات قبل از خرید

مطمئنا قبل از خرید هر محصولی به صورت مجازی یا آنلاین باید اطلاعات و دانش کافی را کسب کرده باشید و ما در این مقاله لازم قصد داریم نکات مهمی را در امر خرید انواع آهن آلات از شرکتهای معتبر و یا بنگاه ها را برای شما شرح دهیم. نکاتی که قبل از خرید باید به آن توجه کرد عبارتند از:

  • تحقیق در مورد محصول
  • محصولات مرتبط
  • مشاوره قبل از هرگونه اقدام
  • مراکز بازرگانی فعال
  • اطلاع از ظرفیت بار مورد نظر
  • اطلاع از قیمت لحظه ای آهن آلات
  • خرید از مبادی فروش با مجوز معتبر
  • اطلاع کارشناس فروش از آدرس دقیق خود
  • اطلاع از وزن بار قبل از پرداخت هزینه
wq2

تحقیق در مورد محصول

اولین قدم قبل از خرید هر محصولی تحقیق در مورد آن است. در زمینه آهن آلات حتما باید تحقیق و بررسی های لازم انجام شود چرا که خرید و فروش محصولات فولادی نیاز به تخصص های کافی دارند و اگر بدون هیچ علمی اقدام به خرید کنید، احتمال دارد خسارت های زیادی به شما وارد شود.

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط با آهن آلات یکی از نکات مهمی است که باید درباره آن دانش کافی را داشته باشید. برای مثال نبشی و ناودانی شباهت های زیادی با هم دارند ولی هر کدام از آنها در شرایط مختلف، کاربردهای متفاوتی خواهند داشت قیمت نبشی و قیمت ناودانی بستگی به شرکت تولید کننده، ابعاد و کیفیت آنها ممکن است تغییر پیدا کند. ابعاد و ضخامت های هر محصولی با محصول دیگر ممکن است متفاوت باشد. قبل از خرید، به اندازه و ابعاد محصولات در قسمت محصولات مرتبط در سایت آهن مهام دقت کنید و خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

مشاوره قبل از هرگونه اقدام

پس از آنکه محصول مورد نیاز خود را مشخص کردید، از کارشناسان و اهل فن بازار آهن آلات مشاوره بگیرید، تمام ابهام های موجود در ذهن خود را توسط یک مشاور یا کارشناس حرفه ای رفع نمائید.

مراکز بازرگانی فعال

مراکز بازرگانی در زمینه خرید و فروش آهن آلات زیادی در ایران در حال فعالیت هستند و انتخاب یک بنگاه قابل اعتماد می تواند کمک زیادی به شما بکند، ما در آهن مهام و در زمینه خرید و فروش آهن آلات با داشتن کارشناسان و مشاوران حرفه ای و فعال در این زمینه، می توانیم بهترین و مطمئنترین خرید را به شما تضمین کنیم.

اطلاع از ظرفیت بار مورد نظر

درباره خرید محصولاتی نظیر آهن آلات باید این را بدانید که اینگونه محصولات دارای ظرفیت معینی هستند و باید قبل از خرید، میزان تناژ، شاخه و ابعاد محصول مورد نظر خود را بدانید. برای مثال مقاطعی چون تیرآهن و میلگرد، در بیشتر مواقع به صورت شاخه ای به فروش میرسند و قیمت تیرآهن و قیمت میلگرد بر اساس تعداد شاخه یا ابعاد و یا وزن آنها مشخص میشود.

اطلاع از قیمت لحظه ای آهن آلات

بنگاه های متعدد با قیمت های متفاوتی در زمینه آهن آلات وجود دارند. ممکن است برای خرید محصول مورد نظر خود با قیمت های غیر منصفانه ای روبرو شوید. مثلا ممکن است قیمت قوطی و قیمت پروفیل در بعضی بنگاه ها یا مبادی فروش، به صورت لحظه ای و بروز ارائه نشود. شاید این امر باعث شود هزینه های اضافی و زیادی را برای شما در بر بگیرد. پس قبل از خرید محصولتان، مطمئن شوید قیمتهای آن در بنگاه مربوطه منصفانه و لحظه ای است یه خیر.

wq3

خرید از مبادی فروش با مجوز معتبر

بازار رقابتی و پر تلاطم مقاطع فولادی، باعث شده است بنگاه های متعددی بدون داشتن مجوزهای معتبر به خرید و فروش آهن آلات بپردازند. ما به شما توصیه می کنیم قبل از خرید، مطمئن شوید از بنگاه صاحب نام و دارای مجوز معتبر اقدام به خرید کنید. اگر در خریدتان از بنگاه دارای مجوز معتبر دچار مشکل شوید، بنگاه مربوطه حداکثر تلاش خود را بکار می بندد و با گارانتی و تضمین مراحل خرید، بار مورد نظر شما را تضمین می نمایند اما بنگاه های خرده فروشی آهن آلات و مراکز بازرگانی غیر معتبر، تضمینی برای محصول شما نداشته و ممکن است در خرید محصول از این مراکز دچار مشکل شوید، پس قبل از هرگونه خرید و واریز مبلغ، در خصوص مجوز مرکز مورد نظر تحقیق کرده و در صورت امکان استعلام بگیرید.

اطلاع کارشناس فروش از آدرس دقیق خود

ارسال آدرس دقیق قبل از خرید هر محصولی از اهمیت بالایی برخوردار است، بالاخص اگر محصول مورد نظرتان یکی از مقاطع فولادی باشد. پس قبل از خرید، دقت کافی را داشته باشید آدرس دقیق بار خود، کد پستی محل تحویل بار، شماره تلفن ثابت و… را برای کارشناس فروش ارسال نمایید و از دریافت دقیق و بی نقص آن توسط بنگاه مربوطه، اطمینان حاصل نمایید.

اطلاع از وزن بار قبل از پرداخت هزینه

این نکته مهم را بدانید که لازم است قبل از دریافت محصول، ارسال تاییدیه دریافت بار و پرداخت هزینه نهائی، بار خود را مجدداً با استفاده از یک باسکول مطمئن وزن نمایید. نکات پیش از خرید آهن آلات به هر دلیلی ممکن است باسکول بنگاه طرف معامله شما، وزن را بطور صحیح نمایش ندهد. از میزان بار مورد نظر خود پیش از خرید مطمئن شوید.

سخن پایانی

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله نکات لازم را برای شما ارائه داده باشیم تا شما بتوانید خرید مطمئنی را انجام دهید. ما در آهن مهام تمامی جوانب قبل از خرید هر محصول را در نظر گرفته ایم. شما میتوانید با گشت و گذاری در سایت ما، با مطالعه دانش نامه ها یا مقالات، اخبار و قیمت های لحظه آهن آلات، در مورد محصول مورد نظرتان تحقیق کنید یا اینکه محصولات مرتبط با محصول مورد نظرتان را مشاهده بفرمایید. قیمت میلگرد، قیمت تیرآهن، قیمت لوله، قیمت نبشی و ناودانی، قیمت قوطی و پروفیل، قیمت ورق و… را بصورت بروز مشاهده بفرمایید. میتوانید به راحتی با مشاوران و متخصصان ما در سایت آهن مهام در ارتباط باشید و خریدی با کیفیت، مطمئن و بدون هیچ دغدغه ای انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مطالب مرتبط