آهن مهام » درباره ما

درباره آهن مهام (شرکت فولاد تجارت مهام)

شرکت فولاد تجارت مهام یکی از مجموعه های فعال و با سابقه در بازار آهن آلات است که در دهه های گذشته خدمات و فعالیت های گسترده ای در این زمینه داشته است. سابقه شرکت فولاد تجارت مهام، که با نام آهن آلات تبریزی نیز در بازار آهن آلات کشور شناخته می شود، بیشتر از 35 سال است. این شرکت در کنار سابقه بالا از کادر فنی و متخصصین حرفه ای در ارائه مشاوره برای انتخاب، خرید و بکارگیری آهن آلات نیز برخوردار می باشد. فولاد تجارت مهام با برند آهن مهام در طول سال های گذشته برای عرضه انواع مقاطع فولادی در سراسر نقاط کشور عملکرد موفقی داشته و در بسیاری از پروژه های عمرانی و صنعتی بزرگ به عنوان تامین کننده مصالح فولادی مورد انتخاب بوده.

فولاد تجارت مهام با مدیریت حاج رحمت تبریزی و با استفاده از تیمی بزرگ و حرفه ای، خدمات گوناگونی در بازار آهن به خریداران ارائه می دهند. برخی از خدمات قابل عرضه توسط این مجموعه عبارتند از:

  • فروش انواع آهن آلات با کیفیت بالا و قیمت مناسب
  • ارائه خدمات تحویل در محل مشتری و یا ارسال به شهرستان ها
  • ارائه خدمات مشاوره تلفنی، در انتخاب و خرید محصول

آهن آلات تبریزی

این مجموعه در سال 1365 تحت مدیریت حاج رحمت تبریزی تاسیس شد و عملکرد خود را بر اساس اصول اخلاقی، از جمله رعایت کامل حقوق مشتری، ارائه خدمات بهینه در کمترین زمان ممکن و همچنین ارائه خدمات پس از فروش، قرار داده است. فروش انواع محصولات صنایع فولاد از تیرآهن و ورق فولادی تا پروفیل های ساختمانی و صنعتی در انواع داخلی و خارجی، از مهمترین خدمات این مجموعه بوده که رضایت مشتریان در سال های گذشته نشان دهنده عملکرد خوب آن می باشد.

آهن آلات تبریزی، انبارهای متعددی در بسیاری از نقاط ایران داشته، هموطنان عزیز و صاحبان صنایع و مشاغل می توانند، در هر نقطه از کشور، جهت انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایند و آن را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشند. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ورق در انواع گوناگون و دیگر تولیدات صنعت فولاد با کارشناسان فولاد تجارت مهام تماس برقرار نمایید و خرید خود را به صورت تضمینی و مطمئن انجام دهید.

این مجموعه از تامین کنندگان اصلی مصالح فولادی در بسیاری پروژه های بزرگ صنعتی و ساختمانی در سراسر کشور بوده و در عرضه انواع مقاطع فولادی از تیرآهن و میلگرد تا پروفیل های ساختمانی و صنعتی در نمونه های داخلی و یا وارداتی، شناخته شده می باشد. این مجموعه از متخصصان فنی مجرب و زبده ای برخوردار بوده و محصولات بسیار با کیفیتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

دریاره شرکت فولاد تجارت مهام - آهن مهام

دفتر حاج رحمت تبریزی

مدیرعامل آهن آلات تبریزی، حاج رحمت تبریزی، با سابقه فعالیت بیش از 35 سال در بازار آهن آلات کشور است. این شرکت با استفاده از کادری متخصص و مجرب، یکی از مراجع معتبر و موثق در بررسی قیمت محصولات صنایع فولاد می باشد. ارائه خدمات مشاوره ای در انتخاب و خرید، توسط کارشناسان زبده و آشنا با بازار آهن آلات، خدمات پس از فروش و همچنین عرضه انواع محصولات فولادی در کمترین زمان ممکن از جمله ویژگی های بارز در خدمات مجموعه آهن آلات تبریزی می باشند.

همراه با گسترش فناوری های ارتباطی، شرکت فولاد تجارت مهام نیز، تمامی خدمات خود را در بستر شبکه های اینترنتی، در اختیار مشتریان خود قرار داد. برند آهن مهام، نامی است که امروز با تلاش کارشناسان شرکت فولاد تجارت مهام در بازار آهن آلات کشور به عنوان نشانی معتبر و قابل اطمینان شناخته شده. مشتریان آهن آلات تبریزی می توانند در وب سایت آهن مهام، محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و از طریق تماس با کارشناسان فروش در این مجموعه برای خرید آن اقدام نمایند. شما می توانید در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب و خرید انواع تولیدات صنایع فولاد در کشور با کارشناسان فعال در فولاد تجارت مهام تماس برقرار نمایید.

دفتر حاج رحمت تبریزی، واقع در شهر اصفهان، خیابان نشاط، جنب اداره برق، بن بست حکیم، انتهای بن بست می باشد. این مجموعه با برخورداری از تجربه و دانش کافی در رابطه با محصولات و خدمات قابل عرضه در بازار آهن آلات، از معتبرترین مراجع خرید انواع آهن آلات در کشور می باشد.

logo-samandehi
سوالات متداول
استعلام قیمت محصولات از آهن آلات تبریزی چگونه انجام می شود؟
شما می توانید به منظور دریافت آخرین قیمت تمامی مقاطع فولادی در بازار با کارشناسان ما در وب سایت آهن مهام تماس برقرار نمایید.
آدرس دفتر حاج رحمت تبریزی؟
دفتر حاج رحمت تبریزی در شهر اصفهان، خیابان نشاط، جنب اداره برق، بن بست حکیم، انتهای بن بست، واقع است.
آیا مجموعه آهن مهام همان آهن آلات تبریزی است؟
بله. آهن مهام نشان تجاری شرکت فولاد تجارت مهام می باشد که این مجموعه در بازار آهن آلات کشور با نام آهن آلات تبریزی شناخته می شود.