تماس با آهن مهام

شرکت فولاد تجارت مهام یکی از نام های شناخته شده در بازار آهن آلات، وابسته به بنگاه آهن آلات تبریزی می باشد که با برند آهن مهام در فضای مجازی فعالیت می کند. این مجموعه از جمله مراکز با سابقه و معتبر در زمینه عرضه انواع مقاطع فولادی داخلی و خارجی در سراسر کشور است. فروش محصولات با کیفیت در بازار آهن آلات و ارائه خدمات گوناگون در این زمینه از جمله فعالیت های این مجموعه هستند.

این شرکت با مدیریت حاج رحمت تبریزی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه عرضه انواع مقاطع فولادی به مصرف کنندگان این محصولات در سراسر کشور یکی از پیشتازان این عرصه به حساب می آید. این مجموعه با بهره گیری از تجربه و تخصص، کارشناسان آگاه در بازار آهن آلات کشور، یکی از منابع معتبر و موثق در اطلاع از قیمت ورق فولادی و دیگر تولیدات صنایع فولاد در کشور می باشد.

راه های ارتباطی مشتریان با شرکت، عبارتند از یک خط ثابت با توان دریافت 5 تماس به صورت همزمان، ایمیل و پشتیبانی تلفنی شبانه روزی توسط کارشناسان فروش، رضا فتحی و سجاد تبریزی که در بستر شبکه های اجتماعی نیز ارائه می گردد. دفتر مرکزی مجموعه در شهر اصفهان، خیابان نشاط، جنب اداره برق، انتهای بن بست حکیم، واقع شده است. تمامی خدمات قابل عرضه در وب سایت آهن مهام، مشتری محور بوده و رضایت کامل خریداران در خرید تا تحویل از اولویت های اساسی در این شرکت است.