آهن مهام » اخبار آهن » تالارهای بورس کالا میزبان بیش از 660 هزار تن انواع محصولات است
تالارهای بورس کالا میزبان بیش از 660 هزار تن انواع محصولات است

تالارهای بورس کالا میزبان بیش از 660 هزار تن انواع محصولات است

فهرست مطالب

  در یک گزارش از خبرگزاری صداوسیما، با ارجاع از منابع معتبر کالا خبر، تالار محصولات صنعتی و معدنی به یک نقطه عطف جدید دست یافته است. این تالار میزبان عرضه ۱۶۸ هزار و ۱۵۲ تن میلگرد، ۷۵ هزار و ۱۷۰ تن شمش بلوم، ۲۲ هزار و ۴۸۶ تن تیرآهن، ۲۰ هزار تن ورق گرم، یک هزار و ۸۶۲ تن نبشی و ۳۰۰ تن ناودانی است.
  تالار پتروشیمی و فرآورده‌ های نفتی، بر اساس اطلاعات این منبع خبری، قرار است به میزان ۷۶ هزار و ۳۰۸ تن مواد پلیمری و شیمیایی را عرضه کند. این محصولات اساسی در بسیاری از صنایع از جمله تولید لاستیک و پلاستیک به کار گرفته می‌ شوند.
  همچنین محصولات عرضه شده در تالار صادراتی که بر روی تابلو جهت معامله قرار خواهند گرفت، شامل ۱۲۵ هزار تن تختال، ۵۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن، ۴۰ هزار و ۲۰۰ تن شمش بلوم، ۳۰ هزار و ۹۴۶ تن قیر، ۸ هزار تن گوگرد گرانوله، ۵ هزار تن شمش آلومینیوم، ۳۰۰ تن مس مفتول و ۲۰۰ تن بیلت آلومینیوم می باشند.
  در تالار فرعی بورس کالا، عرضه کنندگانی که محصولات خود را در این تالار عرضه نموده‌اند و برای زمینه های مختلف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند؛ می توان به ۹ هزار و ۴۰۳ تن میلگرد کلاف، ۴ هزار تن شمش فولاد آلیاژی، ۲ هزار تن میلگرد فولاد آلیاژی، ۹۱۵ تن تیشو و ۴۸۰ تن تسمه اشاره کرد. لازم به ذکر است که محصولات مرتبط با بازار فولاد ممکن است تأثیرگذار بر قیمت آهن آلات و فروش مقاطع فولادی در بازار فولاد باشند.
  در تالار حراج باز، به منظور معامله، مقدار ۱۸ هزار تن وکیوم باتوم، ۴ هزار و ۹۴۴ تن استایرن منومر، ۱۶۲۰ تن دی اتیل هگزانول، ۹۰۰ تن ارتوزایلن، ۵۵۰ تن منومر وینیل استات و ۳۲۰ تن تولوئن دی ایزوسیانات عرضه می‌ شوند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  چهارده − سیزده =